Lektorid

Meie lektorid on oma valdkonnas (DevOps, ITIL, Lean IT) ametlikult atesteeritud lektorid. See tähendab näiteks ITILi puhul järgmiste tingimuste täitmist:

 • lektor peab omama ITIL Managing Professional sertifikaati
 • lektor peab olema ise edukalt sooritanud eksami aines, mida õpetab
 • lektor peab olema lektorina kirjas ametlikult atesteeritud ITIL koolituskeskuses. Meie puhul on selleks Meriroos, kui PeopleCert poolt akrediteeritud koolituskeskus
 • lektor peab olema atesteeritud ametliku eksamikeskuse poolt, milleks on Peoplecert.
 Enely Prei
2022 sügisel lisandusid meil kaks uut lektorit – mõlemad Eestis juba aastaid väga tuntud ITIL valdkonna professionaalid nii avalikus kui erasektoris – Enely Prei ja Risto Moor. Enely ja Risto ülesandeks on läbi viia ITIL ja DevOps koolitusi ning nad teevad seda eesti ja inglise keeles. Enely ja Risto mõlemad on ITIL v4 Managing Professional sertifikaadiga.

Peamiseks koolitajaks oli palju aastaid Avo Raup, kel selja taga kaugelt üle 100 mitmesuguse DevOps, ITIL ja Lean IT koolituse. Avo on ITILi kõrgema taseme sertifikaadi omanik juba ITIL v2 aegadest, mil selle nimi oli ITIL Service Manager. Avo on praegu "ülemjuhatuse strateegilises varus", regulaarsetel kalendrikoolitustel ei osale. 

Vajadusel tuleb meile appi meie hea partner Hollandist – Arjan van der Poel. Tema osaks on tüüpiliselt ITIL eksperditaseme koolitused, nagu näiteks ITIL 4 Managing Professional Transition. Arjan on tõeline ITIL veteran, lausa globaalses mõttes. Ta sai kõrgeima taseme sertifikaadi juba v1 aegadel, mil ITIL alles hakkas populaarsust koguma. Arjani koolitused on inglise keeles.  


Meie kliente:

     BLRT   CGICleveron      Elektrilevi    Fujitsu   Gunvor   ITK  Konecranes  Pildiotsingu kühne nagel tulemus        Omniva   OpusCapita       Pildiotsingu perh tulemus    RIA   Riigi Kinnisvara    SMN   SK ID      Sorainen     Swedbank                    

Meie partnerid:

  DevOps Institute  Logo GamingWorks   Peoplecert 

IT Koolitus logo  Nordic