Fast Track to ITIL® 4

See pakett on mõeldud ITIL V3 edasijõudnud õppuritele kiireks üleminekuks ITIL 4 kõrgematele tasemetele.

 

Koolituse tüüp e-õpe
Keel inglise
Maksumus koolitusmaterjal, mis sisaldab neli ITIL V3 kesktaseme kursust – 350 €
eksamivautšer – 300 €

 

Tellimine – Book online

Fast Track vautšereid saab tellida ainult otse Meriroosi tellimiskeskkonnas. Meie edasimüüjatelt - teistelt koolitusfirmadelt - neid osta ei saa.

Selleks, et oleks lihtsam tellida, on Fast Track ka meie tavalises tellimiskeskkonnas kirjas kui tavaline klassikoolitus mõttelise kuupäevaga 31. detsember 2019. Loomulikult määrab iga õppur ise oma ajakava ja edasiliikumise kiiruse. Kui teil on küsimusi, siis alati saate meile kirjutada avo.raup (at) meriroos.ee

Kursuse kirjeldus

Page PPOSeoses ITIL 4 käivitamisega me alates aprillist 2019 enam ei korralda ITIL V3 kesktaseme klassikursusi ja nende asemel on huvilistel võimalik e-õppe ja eksamivautšerite abil enda täiendamist jätkata.

Fast Track on e-õppe programm, mis on spetsiaalselt koostatud ITIL V3 kursusi läbinud kuulajatele võimalikult kiireks ja valutuks üleminekuks uuele, 2019. aastal esitletud raamistikule ITIL 4. Vaata ka allpool sertifitseerimisskeemide meeldetuletus.

Fast Track on täies mahus iseseisva õppe kava, kus kuulaja laeb endale alla tervikpaki ITIL V3 kesktaseme kursustest OSA, PPO, RCV ja SOA. Olenevalt sellest, kellel millist kursust vaja läbida, saab kuulaja lisaks soetada vastava eksami vautšeri. Fast Track idee on selles, et õppija saab sooritada terve komplekti kasktaseme eksameid, mis annab talle õiguse aastal 2020. otse minna ITIL 4 Managing Professional Transition üleminekukursusele ning sisuliselt jõuda siis kohe ITIL 4 eksperdi tasemele.

ITIL V3 kesktaseme kursuste täielikud kirjeldused on leitavad meie järgmistelt lehekülgedelt:

  • ITIL OSA – Operational Support and Analysis
  • ITIL PPO – Planning, Protection and Optimization
  • ITIL RCV – Release, Control and Validation
  • ITIL SOA – Service Offerings and Agreements

Fast Track pakett sisaldab kõigi nende nelja kursuse täielikke koolitusmaterjale iseõppeks – e-raamatud koos slaididega, näidisfirma Royal Hotel kirjeldus koos praktiliste ülesannetega selles organisatsioonis ITILi kasutamiseks, testeksamid. Materjalid on koostanud ITpreneurs.

PeopleCert ITIL Affiliate logoFast Track paketi omamine annab õiguse sooritada suvalist ITIL V3 kesktaseme eksamit neljast – OSA, PPO, RCV, SOA – kuid iga eksami jaoks tuleb soetada vastav eksamivautšer, mis kehtib aasta. Kasutaja reserveerib endale ise PeopleCert eksamikeskuses sobiva aja eksami sooritamiseks.

Maksumus

Terve koolitusmaterjalide pakett maksab 350 €. Selle peavad muretsema kõik Fast Track kasutajad. Iga eksami jaoks tuleb osta vastav vautšer, mis maksab 300 €. Järeleksami vautšer on sama hinnaga. Hindadele lisandub käibemaks.

Eeltingimused

  • Õppuril peab olema tehtud ITIL Foundation eksam ja registreerimisel tuleb esitada vastav sertifikaat (kas ITIL Foundation, ITIL Foundation V3 või siis ITIL Foundation V2 koos V3 Foundation Bridge sertifikaadiga)
  • Eelnev töökogemus IT vallas - see ei ole nõutav, kuid väga soovitatav

Sertifitseerimisskeemid meeldetuletuseks

Oluline uus versioon ITIL 4 käivitati veebruaris 2019 kursusega ITIL 4 Foundation

ITIL 4 kursuste skeem on täiesti uus ja näeb välja järgmine:

ITIL 4 Certifications

Seega on senise ITIL Expert asemel nüüd kaks paralleelset sertifikaati: ITIL Managing Professional (käivitatakse terves mahus 2019 teisel poolaastal) ja ITIL Strategic Leader (lisandub hiljem). Nende saamiseks saab olema kokku siis 5 kesktaseme kursust, mille igaühega käib kaasas ka vastav raamat. Kõik muud üksikasjad kursuste ja raamatute kohta lisanduvad hiljem.

Senised ITIL sertifikaadid kehtivad muidugi edasi kuna neil ajalist piirangut ei ole. Vanalt versioonilt (V3 või 2011) uuele minekuks on vaid üks üleminekukursus - Managing Professional Transition - kuhu kvalifitseeruvad need V3 tegijad, kel on kokku kogutud 17 või rohkem punkti. Seoses sellega jätkatakse nii üldiselt kui ka jätkame meie 2019 aastal ITIL V3 kesktaseme kursustega SOA, PPO, RCV ja OSA, mis võimaldavad edasi sujuvalt üle minna ITIL Managing Professional sertifikaadile.

Koostasime väikese teejuhi edasiliikumiseks ITIL 4ga. Kõik küsimused on muidugi teretulnud avo.raup at meriroos.ee

ITIL 4 Where to Start

Ja meeldetuletuseks siin veel senine ITIL V3 sertifitseerimisskeem:

ITIL V3 Certification


The ITIL courses on this page are offered by Meriroos OÜ, ATO Affiliate of AXELOS Limited.

ITIL® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. The Swirl logo™ is a trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.